OFERTA

Twój projekt domu

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Dla najbardziej wymagających Klientów.

Pomożemy Państwu zaprojektować swój wymarzony budynek.


Bardziej wymagającym klientom, którym nie udało się wybrać projektu z katalogu mamy do zaoferowania projekty indywidualne.

Dlaczego wybrać projekt indywidualny? Otóż, ma wiele zalet. Jest niepowtarzalny, dzięki niemu mamy możliwość obniżenia kosztów budowy nawet o 10%, a bardzo często również, ku zaskoczeniu wielu osób, sama cena projektu indywidualnego może być niższa od ceny projektu katalogowego.

Decydując się na projekt indywidualny wykonujemy dowolną ilość koncepcji i dopiero po ostatecznej akceptacji przez klienta tworzymy projekt. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem, ale załatwiamy również wszystkie pozostałe dokumenty i uzgodnienia niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę. Z naszą pomocą mogą Państwo sami zaprojektować swój wymarzony budynek.

Proponujemy różne opcje współpracy:

  • Własne szkice: opracowujemy projekt na podstawie przygotowanych przez Państwa własnoręcznie koncepcji
  • Własny pomysł: przygotowujemy projekt indywidualny opierając się o przedstawionych przez Państwa założeniach. Mogą się Państwo w 100% zdać się na nasze wieloletnie doświadczenie, a nasi architekci i konstruktorzy na podstawie Państwa założeń, pomysłów oraz wymagań przygotują projekt indywidualny. Zatem jeśli cenicie sobie indywidualność i nie udało się Państwu wybrać żadnego z projektów katalogowych ani internetowych, zapraszamy do współpracy!

Z naszą pomocą możecie sami zaprojektować dom!

Pomożemy Państwu stworzyć projekt, który spełni wszystkie Państwa wymagania, będzie funkcjonalny i dopasowany do własnych potrzeb. Podobnie, w przypadku, gdy posiadana przez Państwa działka ma nietypowy kształt bądź planują Państwo rozbudowę budynku już istniejącego. Z ogromną przyjemnością przygotujemy darmowe koncepcje, które po ostatecznej akceptacji inwestora, przekształcane są w projekt budowlany domu.

W trakcie naszej działalności wykonaliśmy już setki projektów indywidualnych. Najlepszą dla nas recenzją są liczne rekomendacje. Nasi klienci chętnie przekazują kontakt do Naszego biura kolejnym osobą zamierzającym przystąpić do budowy.

Zajmujemy się nie tylko przygotowaniem projektu, ale również załatwieniem wszystkich spraw administracyjnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Ze względu na to że istniejemy na rynku już od wielu lat nawiązaliśmy współprace z wieloma wykonawcami których z pełną odpowiedzialnością możemy polecić do wykonywania naszych projektów.

Największą zaletą naszych projektów indywidualnych nie tylko niepowtarzalny dom, ale również minimalizacja kosztów budowy!

Zaprojektujemy Twój wymarzony dom.