OFERTA

Twój projekt domu

Adaptacja projektów typowych

Oferujemy Państwu profesjonalną i kompleksową adaptacje projektu wybranego z katalogu.

Oferujemy Państwu profesjonalną i kompleksową adaptacje projektu wybranego z katalogu. Dzięki tej opcji mają Państwo możliwość dokonania zmian w wybranym projekcie i dopasowania go do własnych potrzeb oraz wymagań. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć razem z Państwem Wasz wymarzony dom.

Jeśli są Państwo na etapie planowania budowy domu i stoją przed dylematem jaki projekt wybrać zachęcamy do kontaktu. W ramach współpracy bezpłatnie pomożemy dobrać projekt tak, aby najbardziej odpowiadał na indywidualne potrzeby inwestora. Decydując się na współpracę z nami mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę. Zajmujemy się nie tylko częścią projektową adaptacji projektów typowych, ale także załatwiamy wszystkie pozostałe formalności, dokumenty i uzgodnienia niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę.

W ciągu naszej wieloletniej działalności wykonaliśmy ponad 200 adaptacji projektów typowych.
Chętnie doradzimy jakie zmiany w danym projekcie należy wykonać, aby stał się bardziej funkcjonalny oraz by znacząco obniżyć koszty budowy. Nawiązaliśmy współpracę niemalże ze wszystkimi dużymi biurami sprzedaży projektów typowych, takimi jak: Extradom, Murator, Archon itp.

ZAMAWIAJĄC PROJEKT TYPOWY ZA POŚREDNICTWEM NASZEGO BIURA OTRZYMASZ ATRAKCYJNY RABAT.

Zaprojektujemy Twój wymarzony dom.